Jdi na obsah Jdi na menu
 


JAK 3

11. 10. 2010

Popis :

Rok po událostech v předchozím díle se hráči mohou znovu vrátit do Heaven City a přesvědčit se, jak se vede hrdinům, kterými jsou Jak, Dexter a Pecker. Situace je bohužel špatná. Jak sice v minulém díle Heaven City zachránil před Korem, ale město je od té doby ponořeno v chaos.

Ten způsobily tři názorově odlišné frakce, jež soupeří o moc nad celým městem. Ze špatné situace je bohužel obyvateli viněn Jak, který nakonec skončí v doživotním vyhnanství v pustině. Jak naštěstí v této situaci nezůstane sám. Dexter a Pecker se objeví, aby pomohli a společnými silami dali celou ošemetnou situaci do pořádku a hlavně konečně zničili odporného Kora a Železné hlavy.

Jak 3 je již třetím dílem v populární sérii akčních adventur. Hra nabídne opět vylepšenou grafiku, detailnější provedení lokací a také celou řadu nových ovladatelných vozidel, jež budou hrát velkou roli. Jak i Dexter budou oba ovladatelní a k dispozici budou mít spoustu nových sil temného i světlého charatkeru a také nové vylepšovatelné zbraně. Tvůrci do hry implementovali i reálný fyzikální model, rag-doll efekty a navrch přidali i více než 60 minut skvělých kvalitních renderovaných animací pro vyprávění příběhu

 

a1.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< listopad / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 24857
Měsíc: 309
Den: 2